Typy oparte na danych. Nie na przeczuciach.

Analizujemy statystyki, kursy i sygnały modelu, aby znajdować zakłady z realną przewagą nad rynkiem.

⚡ ML MODEL 📊 BIG DATA 🎯 VALUE PICKS
HNL • 20:45 VALUE
Vukovar – NK Lokomotiva Zagreb
🎯 CORNERS UNDER 9.5
Odds 1.73
Prob 80%
Value +38%
Stake 5/5
Vukovar oddaje bardzo mało 7.5 strzałów na własnym stadionie.
Vukovar u siebie mocno ogranicza rywali – tylko 8.8 strzałów/mecz.
Vukovar ma bardzo niewiele rzutów rożnych – tylko 2.5 na mecz u siebie.
Vukovar skutecznie nie dopuszcza rywali do rożnych – tylko 3.5 na mecz.
NK Lokomotiva Zagreb również ogranicza rożne – tylko 3.5 na mecz.
H2H wskazują niski wolumen celnych strzałów – 5.3.

Silnik predykcyjny, który przetwarza setki danych meczowych i przekształca je w konkretne decyzje bettingowe. Zero zgadywania. Tylko dane.

Analizowane ligi
0
Rynków zakładów
0
Parametrów w modelu
0 +

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus.

Add Your Heading Text Here

10 AKTYWNYCH ANALIZ
Kiedy Mecz Typ Kurs Value Stawka Rodzaj Archetyp
21:30 Fluminense – Palmeiras OVER 2.5 2.30 0.0% ⭐⭐⭐ SIGNAL 🚩🔥
Serie A • 21:30 SIGNAL
Fluminense Palmeiras
🎯 OVER 2.5
⭐⭐⭐
Odds 2.30
Prob 0.0%
Value 0.0%
Stake 3/5
🚩 Corners 🔥 Pressure ⚡ Tempo
✨ AI Insight
• Fluminense u siebie regularnie zdobywa bramki – 1.60 gola na mecz.
• Fluminense ma problemy w defensywie na własnym terenie – tylko 27.3% meczy bez straty bramki.
• Fluminense często uczestniczy w otwartych meczach gdzie obie drużyny strzelają bramkę – BTTS Yes w 72.7% spotkań u siebie.
• Fluminense w większości uczestniczy w meczach z minimum 3 bramkami (63.6%).
• Fluminense na własnym stadionie oddaje bardzo dużo strzałów – średnio 18.0!
• Fluminense utrzymuje niezłą celność – 38% strzałów trafia w światło bramki.
• Palmeiras ostatnio często trafiał do siatki – 9 goli w ostatnich 5 meczach.
• 🔥 Palmeiras na wyjeździe ma bardzo solidny atak – średnio strzela 1.90 gola/mecz.
• Palmeiras na wyjazdach częściej uczestniczy w meczach z minimum 3 bramkami – w 63.6%.
• Palmeiras bardzo precyzyjny na wyjazdach – 41% strzałów celnych.
⚖️ Match Control Index
Fluminense H
Palmeiras A
📊 Match DNA
Tempo
80
Shots Pressure
71
⚔️ Attack
Fluminense
79
Palmeiras
54
🛡️ Defense
Fluminense
55
Palmeiras
43
📝 AI Analysis
Analizowany rynek over 2.5 bramek w meczu Fluminense z Palmeiras wydaje się być uzasadniony na podstawie dostępnych danych. Fluminense regularnie zdobywa bramki na własnym stadionie, średnio 1.60 gola na mecz, a ich defensywa ma problemy, co skutkuje niskim odsetkiem meczów bez straty bramki (27.3%). Dodatkowo, 72.7% meczów Fluminense kończy się z bramkami po obu stronach, co sugeruje otwartą grę. Palmeiras również prezentuje silny atak, strzelając średnio 1.90 gola na wyjeździe, a ich mecze często kończą się z co najmniej trzema bramkami (63.6%). W połączeniu z dużą liczbą strzałów oddawanych przez Fluminense (średnio 18.0 na mecz) oraz ich celnością (38%), istnieje wysoki potencjał na zdobycie bramek w tym spotkaniu. W kontekście absencji zawodników, Fluminense ma kilka kluczowych nieobecności, co może wpłynąć na ich defensywę, ale nie zmienia to faktu, że obie drużyny mają tendencję do strzelania bramek. W związku z tym, rynek over 2.5 bramek wydaje się mieć wysoką wartość i uzasadnienie.
🔮 Projections
Goals 2.80
Corners 11.70
Shots 26.20
22:30 Club Deportivo Los Chankas – FBC Melgar OVER 2.5 1.80 0.0% ⭐⭐⭐⭐⭐ SIGNAL
Primera División • 22:30 SIGNAL
Club Deportivo Los Chankas FBC Melgar
🎯 OVER 2.5
⭐⭐⭐⭐⭐
Odds 1.80
Prob 0.0%
Value 0.0%
Stake 5/5
✨ AI Insight
• Club Deportivo Los Chankas często tracił bramki – 8 w ostatnich 5 spotkaniach.
• Club Deportivo Los Chankas u siebie regularnie zdobywa bramki – 1.80 gola na mecz.
• Club Deportivo Los Chankas utrzymuje niezłą celność – 39% strzałów trafia w światło bramki.
• 🔥 FBC Melgar jest bardzo skuteczny w ostatnich 5 meczach – aż 10 strzelonych bramek.
• FBC Melgar często traci bramki – 7 w ostatnich 5 spotkaniach.
• FBC Melgar regularnie zdobywa bramki – średnio strzela 1.30 gola na mecz.
• FBC Melgar traci gole w większości wyjazdowych spotkań – czyste konto tylko w 10.0% meczów.
• FBC Melgar dopuszcza do wielu sytuacji – traci 1.30 gola/mecz.
• FBC Melgar często uczestniczy w meczach gdzie obie drużyny strzelają bramkę – BTTS Yes w 80.0% wyjazdowych spotkań.
• FBC Melgar bombarduje bramkę rywala – średnio 12.9 strzałów na mecz na wyjeździe.
⚖️ Match Control Index
Club Deportivo Los Chankas H
FBC Melgar A
📊 Match DNA
Tempo
67
Shots Pressure
65
⚔️ Attack
Club Deportivo Los Chankas
61
FBC Melgar
59
🛡️ Defense
Club Deportivo Los Chankas
51
FBC Melgar
39
📝 AI Analysis
Analizowany rynek over 2.5 bramki ma solidne podstawy w danych. Club Deportivo Los Chankas regularnie zdobywa bramki u siebie, osiągając średnio 1.80 gola na mecz, co sugeruje ich zdolność do efektywnego ataku. Z drugiej strony, ich defensywa jest słaba, tracąc 8 bramek w ostatnich 5 spotkaniach. FBC Melgar również prezentuje ofensywną siłę, strzelając 10 bramek w ostatnich 5 meczach, a ich statystyki wyjazdowe wskazują na problemy w obronie, z czystym kontem tylko w 10% meczów. Dodatkowo, wysoka liczba strzałów na bramkę oraz częste mecze, w których obie drużyny strzelają, potwierdzają potencjał do zdobycia co najmniej trzech bramek w tym spotkaniu. W związku z tym, rynek over 2.5 wydaje się mieć wysoką wartość i uzasadnioną pewność.
🔮 Projections
Goals 2.92
Corners 9.40
Shots 25.60
23:30 Deportes Limache – Universidad de Chile UNDER 2.5 2.10 0.0% ⭐⭐⭐ SIGNAL 🏠
Primera División • 23:30 SIGNAL
Deportes Limache Universidad de Chile
🎯 UNDER 2.5
⭐⭐⭐
Odds 2.10
Prob 0.0%
Value 0.0%
Stake 3/5
🏠 Home Edge
✨ AI Insight
• ️Deportes Limache grając u siebie dobrze broni swojej bramki, rywale oddają tylko 3.3 celnych/mecz.
• Universidad de Chile na wyjazdach ma problemy ze skutecznością – strzela tylko 0.80 gola/mecz.
• Universidad de Chile często rozgrywa spotkania, w których tylko 1 drużyna zdobywa bramkę – BTTS tylko w 33.3%.
• Universidad de Chile ma problem z celnością – tylko 34% strzałów celnych.
⚖️ Match Control Index
Deportes Limache H
Universidad de Chile A
📊 Match DNA
Tempo
60
Shots Pressure
62
⚔️ Attack
Deportes Limache
71
Universidad de Chile
45
🛡️ Defense
Deportes Limache
42
Universidad de Chile
48
📝 AI Analysis
Analizowany rynek under 2.5 ma solidne podstawy w kontekście statystyk obu drużyn. Deportes Limache, grając u siebie, skutecznie broni swojej bramki, co potwierdza niska liczba celnych strzałów oddawanych przez rywali. Z kolei Universidad de Chile, mając problemy ze skutecznością na wyjazdach, zdobywa średnio tylko 0.80 gola na mecz. Dodatkowo, ich statystyki wskazują na to, że w 33.3% spotkań tylko jedna drużyna zdobywa bramkę. W połączeniu z wyraźną przewagą gospodarzy w kontroli meczu, rynek under 2.5 wydaje się być wartościowy, z wysokim prawdopodobieństwem na niską liczbę goli.
🔮 Projections
Goals 2.91
Corners 8.80
Shots 27.30
23:30 Guayaquil City FC – Libertad CORNERS U 9.5 1.67 0.0% ⭐⭐⭐⭐ SIGNAL
Liga Pro • 23:30 SIGNAL
Guayaquil City FC Libertad
🎯 CORNERS U 9.5
⭐⭐⭐⭐
Odds 1.67
Prob 0.0%
Value 0.0%
Stake 4/5
✨ AI Insight
• Guayaquil City FC oddaje bardzo mało 9.2 strzałów na własnym stadionie.
• Guayaquil City FC ma bardzo niewiele rzutów rożnych – tylko 3.7 na mecz u siebie.
• Guayaquil City FC skutecznie nie dopuszcza przeciwnika do rzutów rożnych – ich rywale mają średnio tylko 3.8 na mecz.
• Libertad oddaje bardzo mało 9.2 strzałów na obcym stadionie.
• Libertad ma bardzo niewiele rzutów rożnych – tylko 3.3 na meczach wyjazdowych.
• H2H mają raczej niewiele celnych strzałów – 5.0.
⚖️ Match Control Index
Guayaquil City FC H
Libertad A
📊 Match DNA
Tempo
62
Shots Pressure
56
⚔️ Attack
Guayaquil City FC
39
Libertad
39
🛡️ Defense
Guayaquil City FC
45
Libertad
19
📝 AI Analysis
Analizowany rynek rzutów rożnych poniżej 9.5 ma solidne podstawy w danych. Guayaquil City FC oraz Libertad obie drużyny notują niską liczbę rzutów rożnych, co sugeruje, że mecz może nie przynieść wielu stałych fragmentów gry. Gospodarze oddają średnio tylko 3.7 rzutów rożnych na mecz, a ich rywale również nie są w stanie generować wielu rzutów rożnych, co potwierdza średnia 3.8 dla przeciwników Guayaquil. Dodatkowo, H2H wskazuje na niską liczbę celnych strzałów, co może ograniczać potencjał na rzut rożny. W kontekście wyrównanej kontroli meczu, istnieje ryzyko, że obie drużyny będą starały się unikać ryzykownych sytuacji, co dodatkowo może wpłynąć na ograniczenie liczby rzutów rożnych. W związku z tym, rynek poniżej 9.5 wydaje się być wartościowy, z wysokim prawdopodobieństwem realizacji.
🔮 Projections
Goals 1.99
Corners 8.40
Shots 22.30
01:30 Toronto FC – New England Revolution OVER 2.5 1.62 0.0% ⭐⭐⭐⭐⭐ SIGNAL 🚩🏠
Major League Soccer • 01:30 SIGNAL
Toronto FC New England Revolution
🎯 OVER 2.5
⭐⭐⭐⭐⭐
Odds 1.62
Prob 0.0%
Value 0.0%
Stake 5/5
🚩 Corners 🏠 Home Edge
✨ AI Insight
• 🔥 Toronto FC jest bardzo skuteczny w ataku – średnio strzela 1.90 gola na mecz u siebie.
• 🔥 Toronto FC u siebie ma ogromne problemy w defensywie – każdy mecz ze stratą bramki!
• 🔥 Toronto FC ma bardzo słabą obrone, traci dużo bramek – średnio 2.00 gola/mecz u siebie.
• Toronto FC często uczestniczy w otwartych meczach gdzie obie drużyny strzelają bramkę – BTTS Yes w 100.0% spotkań u siebie.
• Toronto FC w większości uczestniczy w meczach z minimum 3 bramkami (66.7%).
• Toronto FC utrzymuje niezłą celność – 39% strzałów trafia w światło bramki.
• Toronto FC na własnym stadionie dopuszcza przeciwnika do dużej liczby celnych strzałów – 4.9.
• 🔥 New England Revolution w każdym meczu wyjazdowym traci co najmniej jedną bramkę!
• 🔥 New England Revolution ma bardzo słabą defensywe na wyjeździe, traci sporo bramek – średnio 1.90 gola na mecz.
• New England Revolution często uczestniczy w meczach gdzie obie drużyny strzelają bramkę – BTTS Yes w 71.4% wyjazdowych spotkań.
⚖️ Match Control Index
Toronto FC H
New England Revolution A
📊 Match DNA
Tempo
60
Shots Pressure
69
⚔️ Attack
Toronto FC
61
New England Revolution
45
🛡️ Defense
Toronto FC
49
New England Revolution
29
📝 AI Analysis
Analizowany rynek over 2.5 bramek w meczu Toronto FC kontra New England Revolution wydaje się być uzasadniony na podstawie dostępnych danych. Toronto FC, grając u siebie, strzela średnio 1.90 gola na mecz, a jednocześnie traci 2.00 bramki, co sugeruje otwartą grę z dużą liczbą sytuacji bramkowych. Dodatkowo, 100% meczów u siebie kończy się z bramkami po obu stronach, co potwierdza tendencję do wysokiej liczby goli. New England Revolution również ma problemy w defensywie, tracąc co najmniej jedną bramkę w każdym meczu wyjazdowym oraz średnio 1.90 gola na mecz. W związku z tym, istnieje wysoka wartość w zakładzie na over 2.5, biorąc pod uwagę dynamiczny charakter meczu i przewagę gospodarzy.
🔮 Projections
Goals 2.90
Corners 10.30
Shots 24.30
01:30 CF Montreal – DC United UNDER 2.5 2.05 0.0% ⭐⭐⭐⭐⭐ SIGNAL 🚩🏠
Major League Soccer • 01:30 SIGNAL
CF Montreal DC United
🎯 UNDER 2.5
⭐⭐⭐⭐⭐
Odds 2.05
Prob 0.0%
Value 0.0%
Stake 5/5
🚩 Corners 🏠 Home Edge
✨ AI Insight
• ️CF Montreal grając u siebie dobrze broni swojej bramki, rywale oddają tylko 2.9 celnych/mecz.
• DC United często rozgrywa spotkania, w których tylko 1 drużyna zdobywa bramkę – BTTS tylko w 44.4%.
• DC United ma problem z celnością – tylko 31% strzałów celnych.
⚖️ Match Control Index
CF Montreal H
DC United A
📊 Match DNA
Tempo
66
Shots Pressure
60
⚔️ Attack
CF Montreal
59
DC United
48
🛡️ Defense
CF Montreal
48
DC United
38
📝 AI Analysis
Analizując rynek under 2.5, można zauważyć, że CF Montreal dobrze broni swojej bramki, co może ograniczyć liczbę zdobytych goli w meczu. Rywale oddają średnio tylko 2.9 celnych strzałów na mecz, co sugeruje niską efektywność ofensywną DC United. Dodatkowo, zaledwie 44.4% meczów DC United kończy się z bramkami po obu stronach, co również wskazuje na tendencję do niskiej liczby goli. Problemy z celnością gości, którzy mają tylko 31% celnych strzałów, mogą dodatkowo wpłynąć na realizację rynku under 2.5. Mimo dynamicznego charakteru meczu, przewaga gospodarzy w kontroli może sprzyjać defensywnej grze, co zwiększa szanse na niewielką liczbę goli.
🔮 Projections
Goals 2.95
Corners 10.20
Shots 28.80
01:30 Charlotte – Columbus Crew UNDER 2.5 2.00 0.0% ⭐⭐⭐ SIGNAL 🏠
Major League Soccer • 01:30 SIGNAL
Charlotte Columbus Crew
🎯 UNDER 2.5
⭐⭐⭐
Odds 2.00
Prob 0.0%
Value 0.0%
Stake 3/5
🏠 Home Edge
✨ AI Insight
• Columbus Crew oddaje bardzo mało 9.8 strzałów na obcym stadionie.
• Columbus Crew skutecznie ograniczają rywali w oddawanych strzałach (tylko 9.2 strzałów/mecz).
⚖️ Match Control Index
Charlotte H
Columbus Crew A
📊 Match DNA
Tempo
53
Shots Pressure
62
⚔️ Attack
Charlotte
72
Columbus Crew
46
🛡️ Defense
Charlotte
49
Columbus Crew
50
📝 AI Analysis
Analizując rynek under 2.5, można zauważyć, że Columbus Crew oddaje bardzo mało strzałów na obcym stadionie, co sugeruje ograniczone możliwości zdobywania bramek. Dodatkowo, ich defensywa skutecznie ogranicza rywali do zaledwie 9.2 strzałów na mecz, co również wpływa na potencjał bramkowy. Absencje kluczowych zawodników, zarówno gospodarzy, jak i gości, mogą dodatkowo wpłynąć na dynamikę meczu, co sprzyja niskiej liczbie goli. Kontrolowane tempo gry oraz wyraźna przewaga gospodarzy w kontroli meczu wskazują na możliwość utrzymania niskiego wyniku. W związku z tym, rynek under 2.5 wydaje się mieć wysoką wartość, co zwiększa pewność co do jego trafności.
🔮 Projections
Goals 3.27
Corners 9.80
Shots 23.20
02:00 Everton de Vina – A. Italiano UNDER 2.5 1.90 0.0% ⭐⭐⭐ SIGNAL 🏠
Primera División • 02:00 SIGNAL
Everton de Vina A. Italiano
🎯 UNDER 2.5
⭐⭐⭐
Odds 1.90
Prob 0.0%
Value 0.0%
Stake 3/5
🏠 Home Edge
✨ AI Insight
• 🔥 A. Italiano na wyjazdach nieskuteczny ofensywnie – prawie bez bramek (średnio strzela 0.50).
• A. Italiano często rozgrywa spotkania, w których tylko 1 drużyna zdobywa bramkę – BTTS tylko w 25.0%.
• A. Italiano oddaje bardzo mało 10.4 strzałów na obcym stadionie.
• A. Italiano ma problem z celnością – tylko 25% strzałów celnych.
• H2H są bardzo defensywne – średnio tylko 2.00 gola.
⚖️ Match Control Index
Everton de Vina H
A. Italiano A
📊 Match DNA
Tempo
61
Shots Pressure
49
⚔️ Attack
Everton de Vina
56
A. Italiano
38
🛡️ Defense
Everton de Vina
46
A. Italiano
40
📝 AI Analysis
Analizowany rynek under 2.5 wydaje się mieć solidne podstawy w kontekście danych. A. Italiano na wyjazdach prezentuje bardzo słabą ofensywę, zdobywając średnio tylko 0.50 gola na mecz, co sugeruje niską szansę na wiele bramek. Dodatkowo, ich mecze często kończą się z jedną drużyną zdobywającą bramkę, co potwierdza niski wskaźnik BTTS na poziomie 25%. Warto również zauważyć, że A. Italiano oddaje zaledwie 10.4 strzałów na mecz, a ich celność wynosi tylko 25%, co dodatkowo ogranicza potencjał bramkowy. Statystyki H2H wskazują na defensywny charakter spotkań, z przeciętną liczbą 2.00 gola. W kontekście przewagi gospodarzy, ich kontrola meczu może również wpływać na ograniczenie liczby bramek. W związku z tym rynek under 2.5 wydaje się być uzasadniony.
🔮 Projections
Goals 2.20
Corners 9.60
Shots 28.30
02:15 Platense – Boca Juniors CORNERS U 8.5 1.80 0.0% ⭐⭐⭐⭐⭐ SIGNAL
Liga Profesional Argentina • 02:15 SIGNAL
Platense Boca Juniors
🎯 CORNERS U 8.5
⭐⭐⭐⭐⭐
Odds 1.80
Prob 0.0%
Value 0.0%
Stake 5/5
✨ AI Insight
• Platense skutecznie nie dopuszcza przeciwnika do rzutów rożnych – ich rywale mają średnio tylko 3.0 na mecz.
• H2H mają raczej niewiele celnych strzałów – 6.8.
• H2H raczej nie generują wielu rożnych – 6.8.
⚖️ Match Control Index
Platense H
Boca Juniors A
📊 Match DNA
Tempo
54
Shots Pressure
52
⚔️ Attack
Platense
57
Boca Juniors
52
🛡️ Defense
Platense
49
Boca Juniors
52
📝 AI Analysis
Analizowany rynek rzutów rożnych poniżej 8.5 ma solidne podstawy w danych. Platense skutecznie ogranicza rywali do średnio 3.0 rzutów rożnych na mecz, co sugeruje, że ich defensywa jest dobrze zorganizowana. Dodatkowo, w bezpośrednich starciach drużyn, średnia liczba celnych strzałów wynosi tylko 6.8, co również wskazuje na niską dynamikę w generowaniu rzutów rożnych. Charakter meczu zapowiada się na kontrolowane tempo, co może dodatkowo wpłynąć na ograniczenie liczby rzutów rożnych. W związku z tym, rynek poniżej 8.5 wydaje się mieć wysoką wartość, co zwiększa pewność w tym typie zakładu.
🔮 Projections
Goals 2.10
Corners 8.20
Shots 20.90
02:30 Houston Dynamo – Los Angeles Galaxy OVER 2.5 1.67 0.0% ⭐⭐⭐⭐⭐ SIGNAL 🔥
Major League Soccer • 02:30 SIGNAL
Houston Dynamo Los Angeles Galaxy
🎯 OVER 2.5
⭐⭐⭐⭐⭐
Odds 1.67
Prob 0.0%
Value 0.0%
Stake 5/5
🔥 Pressure
✨ AI Insight
• Houston Dynamo często trafiał do siatki – 9 goli w ostatnich 5 meczach.
• Houston Dynamo u siebie regularnie zdobywa bramki – 1.30 gola na mecz.
• Houston Dynamo na własnym stadionie oddaje bardzo dużo strzałów – średnio 13.1!
• Los Angeles Galaxy często traci bramki – 8 w ostatnich 5 spotkaniach.
• Los Angeles Galaxy regularnie zdobywa bramki – średnio strzela 1.40 gola na mecz.
• Los Angeles Galaxy traci gole w większości wyjazdowych spotkań – czyste konto tylko w 11.1% meczów.
• 🔥 Los Angeles Galaxy ma bardzo słabą defensywe na wyjeździe, traci sporo bramek – średnio 1.70 gola na mecz.
• Los Angeles Galaxy często uczestniczy w meczach gdzie obie drużyny strzelają bramkę – BTTS Yes w 88.9% wyjazdowych spotkań.
• Los Angeles Galaxy na wyjazdach częściej uczestniczy w meczach z minimum 3 bramkami – w 66.7%.
• Los Angeles Galaxy bombarduje bramkę rywala – średnio 12.3 strzałów na mecz na wyjeździe.
⚖️ Match Control Index
Houston Dynamo H
Los Angeles Galaxy A
📊 Match DNA
Tempo
60
Shots Pressure
72
⚔️ Attack
Houston Dynamo
60
Los Angeles Galaxy
58
🛡️ Defense
Houston Dynamo
56
Los Angeles Galaxy
35
📝 AI Analysis
Analizowany rynek over 2.5 ma solidne podstawy w danych. Houston Dynamo wykazuje wysoką skuteczność w zdobywaniu bramek, notując średnio 1.30 gola na mecz u siebie oraz 9 goli w ostatnich 5 spotkaniach. Z kolei Los Angeles Galaxy, mimo że również regularnie strzela, traci wiele bramek, co potwierdzają ich statystyki – średnio 1.70 gola straconego na wyjeździe. Dodatkowo, 66.7% ich meczów na wyjeździe kończy się z co najmniej 3 bramkami. W kontekście dynamiki meczu oraz statystyk obu drużyn, rynek over 2.5 wydaje się być wartościowy, z wysokim prawdopodobieństwem na realizację.
🔮 Projections
Goals 2.97
Corners 9.30
Shots 28.20

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus.

Add Your Heading Text Here

Total 218
Wins 121
Loses 97
Winrate 55.50%
Profit 72.15
ROI 7.50%
ROI per market
Market
Total
Win
Lose
Win Rate
Profit
ROI
CORNERS U 8.5
19
14
5
73.68
35.96
41.33%
UNDER 2.5
7
4
3
57.14
7.15
24.66%
OVER 2.5
58
41
17
70.69
64.35
22.50%
CORNERS U 9.5
29
16
13
55.17
4.50
3.13%
DRAW
34
10
24
29.41
2.12
2.65%
HOME WIN
28
16
12
57.14
-7.20
-5.14%
CORNERS O 9.5
38
19
19
50.00
-20.65
-11.87%
CORNERS U 10.5
4
1
3
25.00
-10.08
-56.00%
OVER 3.5
1
0
1
0.00
-4.00
-100.00%
Top leagues
Market
Total
Win
Lose
Win Rate
Profit
ROI
Eredivisie
7
6
1
85.71
15.97
51.52%
Primeira Liga
6
4
2
66.67
9.90
36.67%
Jupiler Pro League
8
6
2
75.00
9.70
24.25%
Bundesliga
9
5
4
55.56
9.65
27.57%
Allsvenskan
9
6
3
66.67
7.60
17.27%
Liga I
5
3
2
60.00
6.05
37.81%
Primera A
9
5
4
55.56
5.15
11.98%
Eliteserien
5
3
2
60.00
3.80
22.35%
T – Total · W – Win · L – Lose · WR – Winrate · P – Profit · R – ROI

Powerful API's

Build smarter systems using robust, well-documented APIs that simplify integrations and accelerate development processes.

Secure & isolated

Maintain complete control with isolated infrastructure designed to safeguard sensitive information and prevent cross-environment risks.

Ready for scale

Scale your applications seamlessly with architecture optimized for speed, reliability, and evolving business requirements.

Ongoing context

Maintain seamless continuity with real-time context that persists across sessions, workflows, and collaborative environments.